Nagrywanie rozmów


Porównaj pakiety VoIP:

otoTelefon
Telefonia internetowa wysokiej jakości
Strona usługi: otoTelefon.pl

otoCentralka
Wirtualna centralka telefoniczna
Strona usługi: otoCentralka.pl

otoCallCenter
Wirtualne call center
Strona usługi: otoCallCenter.pl

Burkina Faso

Największym miastem, a zarazem stolica Burkina Faso jest Wagadugu. Liczy ponad milion i sto tysięcy mieszkańców. Administracyjnie podzielone jest na 13 regionów i 45 prowincji. Przez słabe gleby występujące na terenie kraju jest państwem biednym i słabo rozwiniętym. Do głównych atrakcji turystycznych Burkina Faso możemy zaliczyć katedrę w Wagadugu, Muzeum Manega i wodospady w Banfora.

Burkina Faso - cennik połączeń

Dzięki usłudze nagrywania rozmów telefonicznych nie tylko otrzymasz możliwość łatwego dokumentowania ustaleń z klientami oraz znacznie podniesiesz jakość ich obsługi poprzez możliwość badania wydajności pracowników, ale także uzyskasz możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych w bardzo niskich cenach.

Burkina Faso stacjonarne: 2,22 zł netto / min.
Burkina Faso komórkowe: 2,28 zł netto / min.

Pełny cennik wirtualnej centralki: www.otocentralka.pl/cennik.html

Pełny cennik wirtualnego call center: www.otocallcenter.pl/cennik.html

Burkina Faso - numer kierunkowy

Numer kierunkowy to 00226. Pamiętaj, aby go wprowadzić przed numerem docelowym użytkownika, z którym rozmowę będziesz chciał zarejestować przy wykorzystaniu funkcji nagrywania rozmów telefonicznych. Możesz nagrywać rozmowy dzwoniąc także do innych krajów.

Sprawdź listę pozostałych numerów kierunkowych.


Telepartner Sp. z o.o., Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny, ul. Trylińskiego 2, 10-683 Olsztyn, telefon: 22 203 40 40, faks: 22 203 40 41.