Nagrywanie rozmów


Porównaj pakiety VoIP:

otoTelefon
Telefonia internetowa wysokiej jakości
Strona usługi: otoTelefon.pl

otoCentralka
Wirtualna centralka telefoniczna
Strona usługi: otoCentralka.pl

otoCallCenter
Wirtualne call center
Strona usługi: otoCallCenter.pl

Erytrea

Erytrea to kraj we wschodniej Afryce, graniczący z Etiopią na południu, Dżibutiem na wschodzie oraz z Morzem Czerwonym na wschodzie i północy. Erytrea uzyskała niepodległość od Etiopii w 1993 roku. Stolicą Erytrei jest Asmara, a największym miastem jest Massawa. Kraj ma różnorodne krajobrazy, w tym wybrzeże Morza Czerwonego, góry, pustynie i równiny. Erytrea jest biednym krajem rozwijającym się, ale ma duży potencjał turystyczny, zwłaszcza ze względu na bogactwo kulturowe i historyczne. Erytrea jest również jednym z niewielu krajów na świecie, gdzie używa się języka tigrinia jako oficjalnego języka państwowego. Walutą Erytrei jest nakfa, a kraj jest członkiem Organizacji Narodów Zjednoczonych, Unii Afrykańskiej i innych organizacji międzynarodowych.

Erytrea - cennik połączeń

Dzięki usłudze nagrywania rozmów telefonicznych nie tylko otrzymasz możliwość łatwego dokumentowania ustaleń z klientami oraz znacznie podniesiesz jakość ich obsługi poprzez możliwość badania wydajności pracowników, ale także uzyskasz możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych w bardzo niskich cenach.

Erytrea stacjonarne: 1,56 zł netto / min.
Erytrea komórkowe: 1,56 zł netto / min.

Pełny cennik wirtualnej centralki: www.otocentralka.pl/cennik.html

Pełny cennik wirtualnego call center: www.otocallcenter.pl/cennik.html

Erytrea - numer kierunkowy

Numer kierunkowy to 00291. Pamiętaj, aby go wprowadzić przed numerem docelowym użytkownika, z którym rozmowę będziesz chciał zarejestować przy wykorzystaniu funkcji nagrywania rozmów telefonicznych. Możesz nagrywać rozmowy dzwoniąc także do innych krajów.

Sprawdź listę pozostałych numerów kierunkowych.


Telepartner Sp. z o.o., Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny, ul. Trylińskiego 2, 10-683 Olsztyn, telefon: 22 203 40 40, faks: 22 203 40 41.