Nagrywanie rozmów


Porównaj pakiety VoIP:

otoTelefon
Telefonia internetowa wysokiej jakości
Strona usługi: otoTelefon.pl

otoCentralka
Wirtualna centralka telefoniczna
Strona usługi: otoCentralka.pl

otoCallCenter
Wirtualne call center
Strona usługi: otoCallCenter.pl

Kostaryka

Kostaryka to państwo w Ameryce Środkowej, graniczące z Nikaraguą na północy, Panamą na południu, Oceanem Spokojnym na zachodzie i Morzem Karaibskim na wschodzie. Kostaryka jest znana z bogatej przyrody i różnorodności biologicznej, w tym tropikalnych lasów deszczowych, wulkanów, plaż i rezerwatów przyrody. Stolicą kraju jest San Jose, a największym miastem jest Alajuela. Oficjalnym językiem jest hiszpański, a walutą kolon kostarykański. Kostaryka jest również znana z demokratycznej tradycji, stabilnej sytuacji politycznej i zaangażowania w ochronę środowiska.

Kostaryka - cennik połączeń

Dzięki usłudze nagrywania rozmów telefonicznych nie tylko otrzymasz możliwość łatwego dokumentowania ustaleń z klientami oraz znacznie podniesiesz jakość ich obsługi poprzez możliwość badania wydajności pracowników, ale także uzyskasz możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych w bardzo niskich cenach.

Kostaryka stacjonarne: 0,54 zł netto / min.
Kostaryka komórkowe: 0,43 zł netto / min.

Pełny cennik wirtualnej centralki: www.otocentralka.pl/cennik.html

Pełny cennik wirtualnego call center: www.otocallcenter.pl/cennik.html

Kostaryka - numer kierunkowy

Numer kierunkowy to 00506. Pamiętaj, aby go wprowadzić przed numerem docelowym użytkownika, z którym rozmowę będziesz chciał zarejestować przy wykorzystaniu funkcji nagrywania rozmów telefonicznych. Możesz nagrywać rozmowy dzwoniąc także do innych krajów.

Sprawdź listę pozostałych numerów kierunkowych.


Telepartner Sp. z o.o., Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny, ul. Trylińskiego 2, 10-683 Olsztyn, telefon: 22 203 40 40, faks: 22 203 40 41.