Nagrywanie rozmów


Porównaj pakiety VoIP:

otoTelefon
Telefonia internetowa wysokiej jakości
Strona usługi: otoTelefon.pl

otoCentralka
Wirtualna centralka telefoniczna
Strona usługi: otoCentralka.pl

otoCallCenter
Wirtualne call center
Strona usługi: otoCallCenter.pl

Liban

Liban to państwo leżące na Bliskim Wschodzie, nad Morzem Śródziemnym. Jego stolicą jest Bejrut. Liban graniczy z Syrią na północy i wschodzie oraz z Izraelem na południu. Językiem urzędowym w Libanie jest arabski, ale w codziennym życiu używa się również francuskiego i angielskiego. Kraj ten ma bogatą historię, kulturę i kuchnię, a także piękne krajobrazy, w tym góry, doliny i wybrzeże morskie. Niestety, w ostatnich latach Liban zmaga się z poważnymi kryzysami gospodarczymi, politycznymi i społecznymi, które znacząco wpłynęły na życie mieszkańców.

Liban - cennik połączeń

Dzięki usłudze nagrywania rozmów telefonicznych nie tylko otrzymasz możliwość łatwego dokumentowania ustaleń z klientami oraz znacznie podniesiesz jakość ich obsługi poprzez możliwość badania wydajności pracowników, ale także uzyskasz możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych w bardzo niskich cenach.

Liban stacjonarne: 0,64 zł netto / min.
Liban komórkowe: 1,15 zł netto / min.

Pełny cennik wirtualnej centralki: www.otocentralka.pl/cennik.html

Pełny cennik wirtualnego call center: www.otocallcenter.pl/cennik.html

Liban - numer kierunkowy

Numer kierunkowy to 00961. Pamiętaj, aby go wprowadzić przed numerem docelowym użytkownika, z którym rozmowę będziesz chciał zarejestować przy wykorzystaniu funkcji nagrywania rozmów telefonicznych. Możesz nagrywać rozmowy dzwoniąc także do innych krajów.

Sprawdź listę pozostałych numerów kierunkowych.


Telepartner Sp. z o.o., Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny, ul. Trylińskiego 2, 10-683 Olsztyn, telefon: 22 203 40 40, faks: 22 203 40 41.