Nagrywanie rozmów


Porównaj pakiety VoIP:

otoTelefon
Telefonia internetowa wysokiej jakości
Strona usługi: otoTelefon.pl

otoCentralka
Wirtualna centralka telefoniczna
Strona usługi: otoCentralka.pl

otoCallCenter
Wirtualne call center
Strona usługi: otoCallCenter.pl

Meksyk

Meksyk to kraj położony w Ameryce Północnej, graniczący na północy z USA, na południowym wschodzie z Belize i Gwatemalą, a na zachodzie i południu z Oceanem Spokojnym i Zatoką Meksykańską. Jest to jeden z największych krajów Ameryki Łacińskiej pod względem powierzchni, a także jedno z najludniejszych państw na świecie. Meksyk ma bogatą historię, która sięga czasów prekolumbijskich, kiedy to kultura Majów i Azteków osiągnęła swój rozkwit. W późniejszych czasach, kraj był kolonią hiszpańską, a następnie uzyskał niepodległość w 1821 roku. Współczesny Meksyk to kraj o bardzo zróżnicowanej kulturze i dziedzictwie, w którym mieszają się wpływy prekolumbijskie, hiszpańskie i amerykańskie. Meksyk jest znanym na całym świecie miejscem turystycznym, oferującym piękne plaże, egzotyczną kuchnię, bogatą kulturę i dziedzictwo historyczne. W kraju znajdują się także liczne zabytki archeologiczne, w tym pozostałości po starożytnych cywilizacjach, takich jak piramidy Majów i Azteków. Meksyk to również kraj zróżnicowanej przyrody, w którym można spotkać piękne krajobrazy, wulkany, góry i pustynie.

Meksyk - cennik połączeń

Dzięki usłudze nagrywania rozmów telefonicznych nie tylko otrzymasz możliwość łatwego dokumentowania ustaleń z klientami oraz znacznie podniesiesz jakość ich obsługi poprzez możliwość badania wydajności pracowników, ale także uzyskasz możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych w bardzo niskich cenach.

Meksyk stacjonarne: 0,06 zł netto / min.
Meksyk komórkowe: 0,24 zł netto / min.

Pełny cennik wirtualnej centralki: www.otocentralka.pl/cennik.html

Pełny cennik wirtualnego call center: www.otocallcenter.pl/cennik.html

Meksyk - numer kierunkowy

Numer kierunkowy to 0052. Pamiętaj, aby go wprowadzić przed numerem docelowym użytkownika, z którym rozmowę będziesz chciał zarejestować przy wykorzystaniu funkcji nagrywania rozmów telefonicznych. Możesz nagrywać rozmowy dzwoniąc także do innych krajów.

Sprawdź listę pozostałych numerów kierunkowych.


Telepartner Sp. z o.o., Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny, ul. Trylińskiego 2, 10-683 Olsztyn, telefon: 22 203 40 40, faks: 22 203 40 41.