Nagrywanie rozmów


Porównaj pakiety VoIP:

otoTelefon
Telefonia internetowa wysokiej jakości
Strona usługi: otoTelefon.pl

otoCentralka
Wirtualna centralka telefoniczna
Strona usługi: otoCentralka.pl

otoCallCenter
Wirtualne call center
Strona usługi: otoCallCenter.pl

Papua-Nowa Gwinea

Papua-Nowa Gwinea to kraj położony w Oceanii, na wschodniej części wyspy Nowa Gwinea oraz na licznych mniejszych wyspach. Graniczy z Indonezją na zachodzie i z Australią na południu. Kraj ten ma bardzo zróżnicowane środowisko naturalne, w tym góry, lasy deszczowe, pustynie i wybrzeża morskie. Papua-Nowa Gwinea ma bogatą kulturę i tradycje, a także wiele języków urzędowych. Gospodarka kraju opiera się głównie na rolnictwie, rybołówstwie i wydobyciu surowców naturalnych, w tym gazu ziemnego, złota, miedzi i ropy naftowej.

Papua-Nowa Gwinea - cennik połączeń

Dzięki usłudze nagrywania rozmów telefonicznych nie tylko otrzymasz możliwość łatwego dokumentowania ustaleń z klientami oraz znacznie podniesiesz jakość ich obsługi poprzez możliwość badania wydajności pracowników, ale także uzyskasz możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych w bardzo niskich cenach.

Papua-Nowa Gwinea stacjonarne: 5,06 zł netto / min.
Papua-Nowa Gwinea komórkowe: 5,06 zł netto / min.

Pełny cennik wirtualnej centralki: www.otocentralka.pl/cennik.html

Pełny cennik wirtualnego call center: www.otocallcenter.pl/cennik.html

Papua-Nowa Gwinea - numer kierunkowy

Numer kierunkowy to 00675. Pamiętaj, aby go wprowadzić przed numerem docelowym użytkownika, z którym rozmowę będziesz chciał zarejestować przy wykorzystaniu funkcji nagrywania rozmów telefonicznych. Możesz nagrywać rozmowy dzwoniąc także do innych krajów.

Sprawdź listę pozostałych numerów kierunkowych.


Telepartner Sp. z o.o., Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny, ul. Trylińskiego 2, 10-683 Olsztyn, telefon: 22 203 40 40, faks: 22 203 40 41.