Nagrywanie rozmów


Porównaj pakiety VoIP:

otoTelefon
Telefonia internetowa wysokiej jakości
Strona usługi: otoTelefon.pl

otoCentralka
Wirtualna centralka telefoniczna
Strona usługi: otoCentralka.pl

otoCallCenter
Wirtualne call center
Strona usługi: otoCallCenter.pl

Seszele

Seszele to kraj leżący na Oceanie Indyjskim, na wschód od Afryki. Składa się z około 115 wysp, z których największe to Mahé, Praslin i La Digue. Seszele są znane z pięknych plaż, turkusowej wody i bujnej roślinności. Kraj ten ma również bogatą faunę i florę, w tym endemityczne gatunki ptaków i roślin. Głównymi gałęziami gospodarki Seszeli są turystyka, rybołówstwo oraz produkcja kopry i cynamonu. Stolicą i największym miastem kraju jest Victoria, położona na wyspie Mahé. Seszele są krajem o wysokim wskaźniku rozwoju społecznego i niskim wskaźniku ubóstwa.

Seszele - cennik połączeń

Dzięki usłudze nagrywania rozmów telefonicznych nie tylko otrzymasz możliwość łatwego dokumentowania ustaleń z klientami oraz znacznie podniesiesz jakość ich obsługi poprzez możliwość badania wydajności pracowników, ale także uzyskasz możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych w bardzo niskich cenach.

Seszele stacjonarne: 3,45 zł netto / min.
Seszele komórkowe: 3,45 zł netto / min.

Pełny cennik wirtualnej centralki: www.otocentralka.pl/cennik.html

Pełny cennik wirtualnego call center: www.otocallcenter.pl/cennik.html

Seszele - numer kierunkowy

Numer kierunkowy to 00248. Pamiętaj, aby go wprowadzić przed numerem docelowym użytkownika, z którym rozmowę będziesz chciał zarejestować przy wykorzystaniu funkcji nagrywania rozmów telefonicznych. Możesz nagrywać rozmowy dzwoniąc także do innych krajów.

Sprawdź listę pozostałych numerów kierunkowych.


Telepartner Sp. z o.o., Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny, ul. Trylińskiego 2, 10-683 Olsztyn, telefon: 22 203 40 40, faks: 22 203 40 41.