Nagrywanie rozmów


Porównaj pakiety VoIP:

otoTelefon
Telefonia internetowa wysokiej jakości
Strona usługi: otoTelefon.pl

otoCentralka
Wirtualna centralka telefoniczna
Strona usługi: otoCentralka.pl

otoCallCenter
Wirtualne call center
Strona usługi: otoCallCenter.pl

Telepartner Sp. z o.o.

Usługa automatycznego nagrywania rozmów telefonicznych stanowi przydatne rozwiązanie szczególnie dla firm chcących w łatwy sposób badać wydajność pracowników lub dokumentować ustalenia z klientami. Dzięki usłudze wszystkie rozmowy telefoniczne są automatycznie nagrywane, a pliki z nagranymi rozmowami są umieszczane na bezpiecznym serwerze zapewniającym ich przechowywane przez 365 dni. W każdym momencie istnieje możliwość pobierania plików i zapisywania ich na własnym nośniku. Usługa nagrywania rozmów telefonicznych dostępna jest w pakietach z usługami wirtualnej centralki telefonicznej lub wirtualnego call center.

Dostawcą usług wirtualnej centrali telefonicznej oraz wirtualnego call center jest Telepartner Sp z o.o. Działając na polskim rynku od 2011 roku, firma oferuje innowacyjne usługi telekomunikacyjne, dzięki którym nawet bardzo małe przedsiębiorstwa mogą korzystać z bardzo zaawansowanych technologicznie rozwiązań, dostępnych dotychczas jedynie dla dużych korporacji. Telepartner Sp. z o.o. dostarcza usługi telekomunikacyjne, dzięki którym możliwe jest usprawnienie komunikacji w firmie, zoptymalizowanie kosztów ponoszonych na telekomunikację oraz podniesienie poziomu obsługi klientów.

Za dodatkową opłatą Telepartner Sp. z o.o. umożliwia integrację wirtualnego call center z dowolną zewnętrzną aplikacją, np. z systemem CRM do obsługi klientów. Wykorzystując integrację poprzez API użytkownik może uzyskać niezwłoczny dostęp do wszystkich informacji na temat klienta, który dodzwonił się do niego w danej chwili. Takie rozwiązanie daje użytkownikowi wirtualnego call center możliwość, by szybciej pomóc swojemu klientowi, bez konieczności zadawania dużej ilości pytań. Na podstawie udostępnionej dokumentacji, istnieje możliwość samodzielnej integracji poprzez API. Integrację można również zlecić programiście, który współpracuje z Telepartner Sp. z o.o. Więcej informacji na stronie Wirtualne call center.

Faks przez internet, czyli usługa, dzięki której istnieje możliwość wysyłania i odbierania faksów przy wykorzystaniu adresu email jest jedną z najbardziej popularnych usług, które są świadczone przez firmę Telepartner Sp. z o.o. Dzięki tej usłudze użytkownicy otrzymują własne numery stacjonarne, które następnie zostają przypisane do wirtualnej linii faksowej. W sytuacji kiedy ktoś wyśle faks na numer faksu użytkownika, na adres emailowy niezwłocznie przyjdzie dokument w formie załącznika w formacie pdf. Nadawanie faksów jest czynnością polegającą na wysyłaniu emaili na specjalny adres, z załącznikiem pdf z treścią faksu. Faks internetowy jest dostępny w pakiecie wraz z usługą wirtualnej centralki telefonicznej lub wirtualnego call center albo bezpośrednio na stronie internetowej Faks internetowy.

Kolejna popularna usługa, którą świadczy firma Telepartner Sp. z o.o. to konferencja przez telefon, czyli usługa w której użytkownik otrzymuje własny numer, który jest przypisany do wirtualnego pokoju konferencyjnego. Podczas gdy kilka czy nawet kilkadziesiąt osób zadzwoni o tej samej porze na numer pokoju konferencyjnego, wszyscy będą mogli uczestniczyć w rozmowie telefonicznej (oczywiście po wpisaniu zabezpieczającego numeru PIN). Konferencję przez telefon można nabyć w pakiecie razem z usługą wirtualnej centralki telefonicznej. Istnieje również możliwość zamówienia samej usługi konferencji przez telefon, bezpośrednio na stronie internetowej usługi Konferencja przez telefon.

Firma Telepartner Sp. z o.o. jest partnerem firmy Dellmont Sarl (dawniej Betamax), operatora ponad 70 popularnych usług VoIP: VoIPdiscount, Internetcalls, JustVoIP, Jumblo, Rynga, Freecall, Voipcheap. Telepartner umożliwia szybkie doładowania konta w dowolnej usłudze Dellmont i otrzymania polskiej faktury VAT za doładowanie przy wykorzystaniu strony internetowej, którą udostępnia. Informacje na temat doładowań VoIP Dellmont znajdują się na stronie internetowej usługi Reseller VoIP.

Działalność firmy Telepartner Sp. z o.o. i jej zakres znacznie wykracza poza usługi telekomunikacyjne. Przedmiotem działalności firmy jest również tworzenie stron internetowych, które oparte są na gotowych szablonach Wordpress, dzięki którym użytkownik może w bardzo krótkim czasie otrzymać swoją własną stronę internetową, a koszt utworzenia strony będzie znacznie niższy w porównaniu do stron internetowych z indywidualną grafiką. Zaleta stron internetowych na motywach Wordpress to możliwość bardzo łatwej i szybszej edycji treści strony, bez konieczności zatrudniania specjalisty. Telepartner Sp. z o.o. zajmuje się również kompleksową opieką nad stronami internetowymi. Informacje na temat tworzenia stron na szablonach Wordpress znajdują się na stronie internetowej usługi Szablon strony.

Opieka nad hostingiem oraz opieka nad utrzymaniem domen internetowych to usługi uzupełniające ofertę Telepartnera. Dzięki nim wszystkimi sprawami technicznymi związanymi z hostingiem oraz domenami zajmuje się opiekun, który udziela pomocy we wszystkich czynnościach technicznych takich jak na przykład założenie firmowego adresu email i skonfigurowanie programu pocztowego do obsługi emaila, a użytkownik może skupić się na własnym biznesie. Informacje dotyczące opieki nad hostingiem i domenami są dostępne na stronie usługi Opieka nad hostingiem.

Dane firmy

Telepartner Sp. z o.o.
ul. Trylińskiego 2
10-686 Olsztyn

telefon: 22 203 40 40 (pn-pt 10:00-18:00)

strona firmy: TelepartnerTelepartner Sp. z o.o., Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny, ul. Trylińskiego 2, 10-683 Olsztyn, telefon: 22 203 40 40, faks: 22 203 40 41.